Teknoloji

Galaxy S24’e çok özel bir Instagram özelliği geliyor

Samsung’un Galaksi S24 Çeşitli yapay zeka özelliklerini getireceği biliniyor ve bu yapay zeka destekli özellikler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Ancak şirketin üzerinde çalıştığı tek şey yapay zeka değil. Görünüşe göre Samsung’un Daha derin sosyal medya entegrasyonu için Instagram ile çalışır.

Samsung ilk defa, Galaxy S10’da doğrudan telefonun yerel kamera uygulamasından fotoğraf ve görüntü çekmenin ve bunları Instagram Stories’e yüklemenin bir yolunu sundu. Şimdi Instagram’ı Galaxy S24 ile telefonun kilit ekranına entegre ederek Bir adım daha ileri gidecek gibi görünüyor. Kullanıcılar Instagram’ın kamera moduna doğrudan Galaxy S24’ün kilit ekranından erişebilecek. Geliştirici Alessandro PaluzziAndroid için Instagram uygulamasında bu özelliğin ipuçlarını bulmayı başardık.

Görünüşe göre Galaxy S24, Ayarlar menüsünde kullanıcıların Instagram Kamera modunu telefonun kilit ekranı kısayollarından biri olarak ayarlamasına olanak tanıyan bir seçenek sunacak. Bu özellik, telefon kullanıcıları Instagram uygulamasını ilk kez açtıklarında tanıtılacak gibi görünüyor. Uygulamayı ilk kez açtığınızda, kullanıcıların bu özelliği denemesine olanak tanıyan bir açılır menü görünecektir. Ayrıca Instagram uygulamasıyla çalışan daha fazla özellik ve entegrasyon da sunulabilir. Bu özellikler, Samsung’un Galaxy S24 serisini duyurmasının beklendiği Ocak ayının başında duyurulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu