Haber

Altınordu Belediyesi Çocuklara Yönelik Sinema Günleri Etkinliğini Başlatıyor

Ordu Altınordu Belediyesi’nin çocuklara karne hediyesi olarak başlattığı geleneksel sinema günleri etkinliği başlıyor.

Bayram boyunca çocukların eğlenmesine, dinlenmesine ve enerji depolamasına olanak sağlayan etkinlik, 20 Ocak Cumartesi günü Durugöl İlçesi Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda başlayacak. Yarıyıl tatilinin ilk günü saat 13.00 ve 15.00’de iki oturum halinde ‘Rafadan Tayfa: Galaktik Ekip’ sinema gösterimiyle başlayacak etkinlik, ‘Masal Dede ve Bilgiç’ adlı tiyatro oyunuyla sona erecek. 3 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’da başlayacak.

Yarıyıl tatilinde 15 gün sürecek etkinlikte, tamamı sinemalarda olan 12 filmin 6 gün boyunca iki oturumda gösterimi ve 9 gün boyunca da çocukların sevdiği tiyatro oyunları yer alacak. Sinema ve tiyatro günleri, Altınordu Belediyesi’nin çeşitli etkinlik, oyun ve ikramlarıyla öğrencilere eğlenceli, keyifli ve renkli bir yarıyıl tatili yaşatacak.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Merasim, sinema ve tiyatro günleri etkinliğine tüm çocukların ve ailelerin katılımını beklediklerini belirterek, “Binlerce emek ve özveriyle ilk dönemi tamamlayan çocuklarımızı ödüllendirmek istiyoruz. Sevgili çocuklarımız bu günleri yaşayacaklar. Çeşitli etkinliklerin yanı sıra sevdikleri film ve tiyatro oyunlarının da yer aldığı etkinliğimizde unutulmaz anlar yaşayacaksınız.” “Çocuklarımız sinema keyfini yaşarken onlara eşlik eden ailelerimiz de sosyal hayatın ve cazibe merkezi olan Trafik Eğitim Parkımızda keyifli vakit geçirecek. Tüm çocuklarımıza gönül rahatlığıyla bir bayram diliyorum” dedi. . – ORDU

enez-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu