Yaşam

16 aydır kirasını ödeyemeyen Pucca’dan açıklama: Zor durumdayım

Pucca lakaplı fenomen yazar Selen Pınar Işık’ın ev sahibi, iki yıldır kirasını geç veya eksik aldığını belirterek, “İyilikten hastalık çıktı. Hukuki süreci başlattık. O yaşıyor. 16 ay kira ödemeden evimizde.” Ev sahibinin açıklamalarına yanıt veren Pucca, ekonomik açıdan zor günler geçirdiğini söyledi.

“1,5 AYDIR ÜLKE OLARAK ZOR BİR DURUMDAN GEÇİYORUZ”

Instagram’ın kanal kısmından açıklama yapan Pucca, kirasını ödemekte zorlandığını belirterek şu ifadeleri kullandı: “Yaklaşık 1,5 yıldır sadece ben değil ülke olarak ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Hem ev sahipleri hem de kiracılar mağdur. Evet ben de milyonlarca dolarlık kiramı ödemekte zorluk çekiyorum.” Tıpkı bir insan gibi. Beni takip edenler yaşadığım güçlü süreçleri zaten biliyor. Oğlumun başına gelen talihsiz kaza nedeniyle yaşadığım ekonomik sıkıntıların arkasına saklanmak istemiyorum ama zor günler de yaşandı. Tökezlesem bile onları tek başıma aşmaya çalışıyorum. Süreç yargıya taşındığında yalnız olmadığımı, milyonlarca kişinin aynı sorunları yaşadığını gördüm. “

“EVİ BOŞALTIYORUZ, MAHKEME DEVAM EDİYOR”

“Evin tahliyesi aşamasındayken ve dava halen devam ederken, hukuki süreçte neden magazin haberlerine çıktığımı anlamıyorum. Haber kanallarının röportaj taleplerini kabul etmiyorum. Oğlum 6 yaşındayız ve gerçekten çok zor günler geçirdik, psikolojimizin daha fazla bozulmasına izin vermeyeceğim, mahkeme sürecimiz devam ediyor, sizi meşgul ediyorum, bunun için kişisel olarak özür dilerim.

NE OLDU?

Pucca’nın ev sahibi Jale Tuncer, hesabından ünlü ismi hedef aldı “Son 16 aydır evimizde kira ödemeden yaşıyor. Eve verilen zararı saymıyorum bile” dedi.

OĞLU 3. KATTAN DÜŞTÜ

Pucca’nın Osman Karagöz ile evliliğinden doğan 6 yaşındaki oğlu Batı, geçen yıl 3’üncü kattan düşerek ağır yaralandı. Vücudunda ciddi kırıklar oluşan Batı, iki ameliyat geçirdi ve bir süre hastanede tedavi gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu