Yaşam

Taylor Swift 9 yıl önce çıkardığı albümle kendi rekorunu kırdı

Yapımcı Scooter Braun ile yaşadığı telif hakkı anlaşmazlığı nedeniyle 2014 yılında çıkardığı “1989” albümünü “Taylor’s Version” adı altında yeniden kaydeden şarkıcı Taylor Swift, albümü 27 Ekim’de yayımladı. Albüm, Billboard Top 200 listesinde ilk sırada yer aldı. yayınlandığı ilk hafta.

Ntv’nin aktardığı habere göre; Swift bu sayede 13. kez listede birinci sıraya yerleşti. Şarkıcı aynı zamanda “1989 (Taylor’s Version)” albümüyle müzik kariyerinin en iyi albüm açılışını yaptı.

Albümde “Blank Space”, “Style”, “Out of the Woods”, “Bad Blood” ve “Shake it Off” gibi şarkılar yer alıyor. Adını Swift’in doğum tarihinden alan albüm, Grammy Ödülleri’nde En İyi Albüm ödülünü kazandı.

100 MİLYON DİNLEYİCİ İLK KADIN ŞARKICI

Taylor Swift, ağustos ayında çıkardığı “Midnights” albümüyle Spotify’da aylık 100 milyon dinleyiciye ulaşan ilk kadın şarkıcı olarak müzik tarihine geçti. Grammy’de Yılın Albümü Ödülü’nü üç kez kazanan dört kişiden biri olan Swift, aynı zamanda “Taylor Swift: The Eras Tour” turne filmiyle ABD’de en çok konser salonu açılışına imza attı.

sulusaray-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu