Ekonomi

Sağlık turizmi pazarı New Me yönetici kadrosunu güçlendiriyor

Estetik dikeyde sağlık turizmini canlandıracak atama haberi geldi. Rezervasyon mantığını sağlık turizmine taşıyan, klinik ve hastaneleri dünyanın dört bir yanından gelen sağlık turistleriyle buluşturan New Me, aldığı yatırımın rüzgarıyla yönetici kadrosunu güçlendiriyor. Sahibinden.com’un eski kurucu ortağı Kamil Özörnek, New Me ekibine yönetici ortak olarak katılıyor.

Sağlık turizminde dünyanın merkezi haline gelen ülkemizde sağlık ve estetik segmenti canlılığını koruyor. Son olarak Türkiye’nin bu alandaki potansiyelini dijital ortamda büyüten sağlık turizmi pazarı New Me, Owner, Medyanet, Yenibiriş, Hürriyet Emlak gibi değerli platformlarda üst düzey yöneticilik tecrübesi bulunan Kamil Özörnek’i yönetici ortak olarak bünyesine kattı. onun ekibi. Bu sayede New Me, platformlarını her zaman güzelleştirerek kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmayı ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.

“Sektörün gelişimine öncülük edeceğiz”

Çeşitli departmanlarda 20 yılı aşkın pazarlama deneyimine sahip olduğunu ifade eden New Me Yönetici Ortağı Kamil Özörnek, “Gerek kendi girişimlerimde gerekse farklı şirketlerde aldığım sorumluluklarda bugün donanımlı bir iş adamına dönüştüm. birçok alan. Çevrimiçi pazar yerlerinden medya ajanslarına ve kariyerimi üzerine inşa ettiğim B2B SaaS işletmelerine kadar her büyüklükteki şirkete katkıda bulunurken onlarla deneyimimi zenginleştirdim. Profesyonel hayatımın bu aşamasında, rezervasyon mantığını sağlık turizmine taşıyan, klinik ve hastaneleri dünyanın dört bir yanından gelen sağlık turistleriyle buluşturan New Me ile yollarım kesiştiği için mutluyum. Birlikte büyüyerek bölümün gelişimine öncülük edeceğimize inanıyorum.”

“Birlikte yeni başarılara imza atacağız”

New Me Kurucusu ve CEO’su Ahmet Fırat, konuyla ilgili niyetini şu sözlerle aktardı: “Sağlık turizminde pazar payımızı artırmak için hayata geçirdiğimiz platformumuz ile estetik işlem yaptıracak bireylerin farklı ortamlarda doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak. oteller, transferler, refakatçiler, sigorta gibi alanlar ve doktorlarla birebir görüşmeler yapmak. Kısa sürede hızlı ilerleme kaydettik. 5 yıllık piyasa tecrübemizle kurduğumuz platformumuza geçtiğimiz günlerde aldığımız yatırımın rüzgarıyla şimdi de ekibimizi büyütüyoruz. Pazarlama ve dijitalleşme alanında sahip olduğu donanımla sayısız başarıya imza atan Kamil Özörnek’i yönetici ortağımız olarak ekibimize katmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu