Haber

Kayıp fenomen milyonerin parçalanmış cesedi Arjantin’de bulundu

Geçen hafta sonu Arjantin’de, kayıp milyoner Fernando Pérez Algaba’nın parçalanmış cesedi bir grup çocuk tarafından bulundu.

Jam Press’in haberine göre, Pazar günü Buenos Aires Eyaleti’nin Ingeniero Budge kasabasında bir dere kenarında oynayan çocuklar, vücut parçalarıyla dolu kırmızı bir çanta bulduklarında korkunç olay gün ışığına çıktı.

Çocukların ebeveynleri, valizi inceledikten sonra kurbanın bacaklarını ve kolunu ve ayrıca tüm kolunu derede bulan valizi Buenos Aires polisine bildirdi.

Gövde modüllerinin profesyonelce kesilip temiz bir şekilde ayrıldığı belirtildi.

Otopsi, kurbanın parçalanmadan önce üç kez vurulduğunu ortaya çıkardı.

Algaba’nın kimliği, vücudundaki parmak izleri ve özel dövmelerle belirlendi. Girişimci geçen Salı gününden beri kayıp ilan edilmişti.

Merkezi İspanya’nın Barselona kentinde bulunan fenomen, kripto para birimi satışları ve lüks araba kiralama işletmeleri aracılığıyla milyonları topladı ve Instagram’da 900.000 takipçisi var.

Algaba, iddia edilen cinayetten bir hafta önce Arjantin’deydi.

Algaba, Motors Lettuce SRL adlı şirketiyle kripto para ticareti yaparken Arjantin’deki bir ofisten çalışıyordu ve bu işi yaparken bir sürü borç birikmişti.

Cinayetin nedeni henüz belli değil, ancak yetkililer fenomenin sayısız borcu nedeniyle öldürülmüş olabileceğini düşünüyor.

Algaba’nın ailesi cinayeti kınadı ve kardeşi Rodolfo Pérez Algaba adaletin yerini bulmasını umuyor. Ancak aile cinayet suçlamalarını reddediyor ve Algaba’nın öyle bir yaşam tarzı olmadığını belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu