Yaşam

Gönül Dağı YENİ BÖLÜM (BÖLÜM 114) Fragman ne zaman yayınlandı? Gönül Dağı’nın yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Kalp Dağı Her Cumartesi TRT 1 TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Gönül Dağı 114. Bölüm 1 Fragmanı yayınlandı! Peki Gönül Dağı yeni bölüm 114. bölüm fragmanı ne zaman yayınlandı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM (114. BÖLÜM) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANDI?

Sevilen dizi Gönül Dağı her cumartesi TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Gönül Dağı yeni bölümü her çarşamba saat 20.00’de TRT 1 TV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Gönül Dağı Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

GÖNÜL DAĞI 114. BÖLÜM FRAGMANI İZLE (LİNK)

GÖNÜL DAĞI’NIN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM ULAŞILABİLİR Mİ?

TRT 1 TV’nin sevilen dizisi “Gönül Dağı” her Cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Gönül Dağı” her çarşamba saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Bozkırda bir Anadolu masalı. Gönül Dağı, tertemiz sarı toprakların, yıllardır konuşulan efsanelerin ve unutulmaz aşkların hikayesidir. Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yetiştiren Anadolu çocuklarının hikayesidir. Gönül Dağı, bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir. Gönül Dağı yazdığı bütün hikâyelerde bozkırın ve bu coğrafyada yaşayan insanların hikâyesidir. İnsanları eserlerinde samimi bir dille yansıtan “bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin görülmemiş öykülerinden esinlenerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, daha ilk bölümünde izleyicinin beğenisini kazanacak ve iz bırakacak bir dizi. onları ekranlara kilitleyin. İzleyicilerin memleket hasretini giderecek görsel bir şölen. Başrollerini Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın paylaştığı dizi, bozkırın ortasında tatlı bir kasabada yaşayan sıcak kalpli, şefkatli bir Anadolu insanının hikâyesini anlatıyor. Şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş efsaneleri, gelenekleri, değerleri canı gönülden yaşayan, sevgisini alın teriyle kazanırken yüreğiyle hisseden, umutları için yaşama mücadelesi veren ve hayat mücadelesi veren insanların hikayesi. rüyalar…

Bir gün çocukluk aşkı Dilek’le tanışma hayali kuran Taner’in kuzenleriyle yaptığı karşı konulmaz icat. Düğün merasimleriyle, matemleriyle, gelenekleriyle, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı. Bozkır topraklarının süsü, özgürlüğün sembolü Yılki Atları…

Nerede bir sevgilinin, bir yetimin kalbi kırılırsa Gönül Dağı’ndan bir taş parçası kopar derler ama o büyük ama küçüktür. Sevdiklerine kavuşamayan aşıkları attığı taşlarla koruyan Gönül Dağı. İzlerken yaşayacak, hissedecek, etkilenecek ve tüm kalbinizle bağlanacaksınız.

GÖNÜL DAĞI HANGİ GÜN YAYINLANIR?

Gönül Dağı serisi; İzleyicilere keyifli anlar yaşatan, Anadolu’yu konu alan sıcacık bir aile dizisi. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı her cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de izleyicisiyle buluşuyor.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ OYUNCULARI

Berk Atan – Taner

Gülsim Ali İlhan – Dilek

Ecem Özkaya – Zahide

Ferdi Sancar – Minibüsçü Seferi

Erdal Cindoruk – Ağıtçı Hüseyin

Ali Düşenkalkar – Düğün Partisi Muammer

Yavuz Sepetçi – Ciritçi Abdullah

Gülhan Tekin – Günşıl

Feyza Işık – Geri Döndü

Nuri Gökaşan- Diş Hekimi Musa

Cihat Süvarioğlu- Ramazan

Semih Ertürk – Veysel

Nazlı Pınar Kaya – Cemile

Ege Aydan- Belediye Başkanı Celal Beyefendi,

Eser Eyüboğlu – Selami

Çiğdem Aygün – Keriman

Şebnem Dilligil – Halime

Hüseyin Şirin – Rıfat

Zümre Meğreli – Hemşire Elif

Hazal Çağlar – Asuman

Ulviye Karaca- Gülsüm Öğretmen

Serkan Kuru – Doktor Kemal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu