Haber

Kadıköy’de bisikletliye çarparak ölümüne neden olan sürücü hala bulunamadı

KADIKÖY’de Doğanay Güzelgün’ü otomobiliyle öldüren sürücü 9 gündür aranıyor. Aile, kaçan sürücünün bulunamamasına tepki gösterdi. Gülenay Güzelgün Erol Rahibe “Maalesef 9 gün oldu hala bulunamadı. Adı biliniyor, yeri belli ama nedenini hala çözemedim. Kardeşimin katili bir an önce bulunsun. . Başka bir şey istemiyorum.” söz konusu.

18 Temmuz Salı sabahı Bostancı Sahil Yolu üzerinde polisten kaçan Temel Ünlü’nün kullandığı otomobilin çarpışması sonucu ağır yaralanan 51 yaşındaki Doğanay Güzelgün kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kaza sonrası sürücü olay yerinden kaçtı. Güzelgün’ün ölümüne neden olan sürücü Temel Ünlü 9 gündür aranıyor. Rahibe Gülenay Güzelgün Erol ve baba Duman Güzelgün, kaçan sürücünün bulunamamasına sinirlendi.

“Bir an önce bulunup CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUM”

Doğanay Güzelgün’ün ablası Gülenay Güzelgün Erol, “Maalesef 9 gün oldu hala bulunamadı. Adı belli, yeri belli ama nedenini hala çözemedim. Abimin katili” dedi. Bir an önce bulunsun. Başka bir şey istemiyorum. O davaya odaklandım. Ama soruşturmada bir şey yok. Bir gelişme yok. Onu vuran kişi biliniyor ama ne yazık ki henüz bulunamadı. Belki kardeşimi soldan değil de sağdan vuracak. Bir sürü soru var. Artık ne diyeceğimi bilmiyorum. Sadece bulunup cezalandırılmasını istiyorum.” dedi.

“YAKALANIRSA EN AZINDAN İNSANLAR MUTLU OLUR”

Doğanay Güzelgün’ün babası Duman Güzelgün, “Bu acıya ne diyeyim. Suçlu yakalansa en az bir kişi sevinir. Ne denebilir ki insan görünce kıvranıyor. Alınınca acıyor. Böyle bir zamanda uzaktayım. Kaza mahalline gelip görmek istemedim. O zaman bulur. İnşallah bulunur” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu