Haber

HÜDA PAR milletvekilleri yemin edecek mi?

HÜDA PAR milletvekilleri yemin edecek mi? 28. dönem milletvekili seçimlerinde Cumhur İttifakı’na verdikleri destekle Gaziantep’te AK Parti listesinden milletvekili seçilen HÜDA PAR Genel Sekreteri Şehzade Demir, Mardin Öğretmenevi’nde yemin metniyle ilgili açıklamalarda bulundu. . Peki, HÜDA PAR milletvekilleri yemin edecek mi? Detaylar…

HÜDA PAR Milletvekilleri SÖYLEYECEK Mİ?

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, “Bizim yemin konusunda bir sıkıntımız, farklı düşüncemiz yok. Biz de herkes gibi gider, yemin ederiz ve siyasetin merkezinde Meclis’te yerimizi alırız” dedi.

“TASARLANMIŞ HÜDA PAR HEDEFİ”

Meclis’in yemin metniyle ilgili bir sıkıntıları olmadığını ifade eden Demir, “Batı’nın bütün stratejisi CHP ve yerli kripto unsurla birlikte Türkiye’nin yeni yüzyılına hakim olmak. Böyle bir planları vardı ama HÜDA PAR ortalığı karıştırdı, bozdu, Erdoğan’ın yerine bile bile HÜDA PAR’ı koydular, değişmeyen ve tavizsiz strateji ve anlayışlarıyla siyasetin merkezinde yer almanın ve stratejilerinin ne kadar zarar verdiğini görünce, HÜDA PAR’ı bile bile iktidara getirdiler. gol. onun yüzünden” dedi.

“MARCAMIZI HERKESİN ÜZERİNDEN BEKLİYORUZ”

Demir, açıklamasının devamında yemin tartışmasına da değinerek, “Bilerek kriz çıkarmaya, kaos çıkarmaya çalışıyorlar. Yemin eksikliğinin sebebi de bu. Hükümetin düşmesini, iktidardan önce kaos ortamını istiyorlardı. 28 Mayıs’ta ikinci seçim.Çünkü bütün bakanlar milletvekili seçilmişti.Bakanlar TBMM’de yemin etselerdi, “Fiili milletvekilleri olacaktı ve bakanlık düşecekti. Bundan yararlanmaya çalıştılar ama işe yaramadı. Yeminle ilgili herhangi bir sorunumuz veya farklı bir niyetimiz yok. Biz de herkes gibi tüketim yemini eder, Meclis’te siyasetin merkezinde yerimizi alırdık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu