Haber

Hisarlar Ege’de Sezonu Açıyor

Tarım makineleri konusunda Türkiye’de ve dünyada değerli bir ticaret hacmine sahip olan Hisarlar, 01-05 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan Agroexpo İzmir Tarım Fuarı’na katılarak en son çalışmalarını beğeniye sunacak.

Erkunt Traktör CEO’su Tolga Saylan, Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan ve 2022 yılında Erkunt Traktör Ailesi’ne katılan Hisar ile branştaki güçlerini pekiştirdiklerini söyledi.

Saylan, “2022 yılında Erkunt Traktör Ailesi’ne katılan Hisarlar, sadece Türkiye’de değil dünyada bilinen ve çiftçilerin inandığı bir geçmişe sahip. Amacımız çiftçinin işini ve hayatını kolaylaştıran makineler üretmektir. Türkiye tarım ve tarım makineleri üretiminde değerli bir yere sahiptir.

Artan talep ve tarım sektörünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın artmasına neden olmuştur. Bu gelişmeleri yakından takip eden, teknoloji ile geliştirilen tarım makinelerini üreten ve makinelerini çiftçilerle buluşturan Hisarlar, departmandaki varlığını her yıl perçinleyerek büyümeye devam etmiştir.”

Geniş İş Yelpazesi

Tolga Saylan, “Hisarlar, 1984 yılından bu yana tarım makineleri bölümünde kendi tasarım ve üretim kabiliyetleri ile toprak işleme makineleri üretmektedir. Traktörün tamamlayıcı ürünü olan tarım ekipmanları konusunda uzmanlaşan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Hisarlar , 35 yılı aşkın süredir Türk tarımına hizmet veren ve aynı zamanda 36 ülkeye ihracat yapan lider tarım makineleri üreticisidir. Hisarlar markamız her şeyden önce ulusal ve küresel pazarlara olan inancımızdır. Kalite anlayışımız, gelişimiyle her zaman fark yaratan bir kurum kültürüne sahiptir. Bu da bizi her zaman daha iyiyi, daha yeniyi aramaya sevk ediyor.”

Tüm Çiftçileri Bekliyoruz

Ürün yelpazesi hakkında bilgi veren Saylan sözlerini şöyle sürdürdü: “Ürün yelpazemizde Toprak İşleme Makinaları, Ekim-Bakım Gübreleme Makinaları, Hayvansal Üretim Makinaları ve Hasat & Harman Makinaları başlıkları altında birçok çalışmamız bulunmaktadır. Ege Bölgesi’nin en değerli fuarlarından biri olan İzmir Tarım Fuarı’nda sergilenecek olan makinelerimiz, Egeli çiftçilerimizin yıllardır denediği ve takdir ettiği seçkin işlerden ortaya çıkmıştır. Dönemin ilk fuarına özel yeni ürünümüz Sıradan Bağımsız Silaj Makinasını ilk kez Egeli çiftçilerimizin beğenisine sunacağız. Uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda tasarımı tamamlanan bu eser birçok bahiste kullanım avantajı sağlamaktadır. Standart olarak sunulan yeni ürünümüzü farklı PTO sürelerinde, farklı bir modül değiştirmeden 3 farklı durumda kullanmak mümkündür. Ayrıca yüksek volan çapı ve ataleti sayesinde yüksek parçalama kapasitesine sahip silaj makinemiz muadillerine göre çok daha uzun bıçak ömrüne sahiptir. Tarıma gönül vermiş her üreticinin emeğine saygı duyarak, geniş bir ekiple yeni ve mevcut çalışmalarımızla C salonundaki ‘Hisarlar Tarım Makinaları’ standımızda olacağız. 2-6 Şubat ortası. Tüm çiftçilerimizi standımıza bekler, fuarın herkese hayırlı olmasını dileriz” dedi. (BSHA-Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

akyurt-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu