Yaşam

Birce Akalay dolandırılmaktan son anda kurtuldu!

Sosyal medyada kendisini arkadaş olarak tanıtan bir kişi tarafından dolandırılmaya çalışılan Tekçe Akalay, “Sahte hesap olduğunu anladım ve ucuza kurtardım” ifadelerine yer verdi. Ünlü oyuncu önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Korkunç bir deneyim yaşadığını belirten Tekçe Akalay, “Herkes dikkatli olsun” uyarısında bulundu.

Birce Akalay dolandırılmaktan kurtuldu!

Birce Akalay geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformunda kendisini arkadaşı sanarak dolandırmaya çalışan bir kişiyle karşılaştı. Bu dolandırıcılık girişimini son anda fark eden 38 yaşındaki oyuncu, siber suçluyla yaptığı yazışmaları Instagram hesabından yayınladı.

Birce Akalay dolandırıcı hakkında açıklama yaptı

Ünlü oyuncu, siber suçlular hakkında şunları paylaştı:

Birce Akalay dolandırıldı
sadece küçük bir aldatmaca

“Seni yakaladım”

Birce Akalay, kendisini dolandırmak isteyen kişiye “Seni yakaladım, utanmıyor musun?” cevabını yazmış görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir mekanda tanışan Tekçe Akalay ile reklamcı Ali Taran bir araya geldi. İkili bir süre sohbet ettikten sonra muhabirlerin sorularını yanıtladı. Tekçe Akalay, geçtiğimiz günlerde kendisini arkadaş olarak tanıtan bir dolandırıcı tarafından hedef alındığını ve yaşadıklarının kötü olduğunu belirtti.

Tatile gidiyor

Yaşadığı korkunç deneyimi anlatan Tekçe Akalay, ‘Kuş Uçuşu’ dizisinin dönem finali yaptığını ve ailesiyle bir süreliğine Bodrum’a gidip dinleneceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu