Haber

Beridere’de Tutuş’a Yoğun İlgi

AK Parti İzmit Belediye Başkanı Muharrem Tutuş Bekirdere İlçesi’nde büyük ilgi gördü.

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Programları kapsamında saha programlarına devam eden AK Parti İzmit Belediye Başkanı Adayı Muharrem Tutuş, Bekirdere İlçesi’nde vatandaşlar ve esnafla bir araya geldi. Lider Adayı Tutuş, ziyaret programında büyük ilgi gördü. Sabah namazı ile başlayıp gece saatlerine kadar devam eden programlarda; Lider Adayı Tutuş’a AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çağlayan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, Kadın Kolları Başkanı Pınar Atabay, Gençlik Kolları Başkanı Köksal Gümüş eşlik etti.

“SEÇİMİ KAYBETME DÜŞÜNCEMİZ VEYA ENDİŞEMİZ YOK”

Düzenlenen programlarda konuşan Cumhurbaşkanı Adayı Tutuş, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İzmit’te Cumhur İttifakı olarak aldığımız oy oranı yüzde 52. İzmit’te ‘Oyumu millete vereceğim’ diyen vatandaşlarımızın yüzde 52’si var. Adayını, hizmetini, beyanını takdir edip beğendiklerinde ittifak’ olur.” “Seçimi kaybetmek gibi bir düşüncemiz ve endişemiz yok. Önümüzdeki seçimlerde aldığımız oyları nasıl artıracağımızı düşünüyorum. İzmit’te şu ana kadar alamadığımız 52’nin üzerinde oyu alarak İzmit’teki vatandaşlarımıza destek olacağız. Yüzde yüz sizlerin çabalarıyla, bizim çabalarımızla.” Eski servislerle buluşturup yeniden yeni hale getirmek istiyorum.

“BU ŞEHRİ İZMİT ÇOCUKLARIYLA YÖNETMEYİ İSTEDİK”

Sizlerin desteği ve Allah’ın izniyle, Allah’ın izniyle 31 Mart’ta İzmitli çocuklarla birlikte bu şehri yönetmeye talip olduk. Başkanımız Tahir’in dediği gibi ‘Kocaelispor büyük lige, Muharrem Tutuş Belsa’ya’ diye ümit ediyorum. Sözde değil özünde İzmit Belediye Başkanı olarak hep birlikte oturup konuşacağız, ne yapmamız gerekiyorsa hep birlikte yapacağız. Bugün Bekirdere’de buluştuğumuz hemşerilerimizin gözlerindeki ışıltı, bizi görünce kucaklayışları, seçim bir yana, 15 yıl arkama dönüp baktığımda şunu gördüm ki ben bu bölgenin çocuğuydum. bize büyük değer veren insanlar, kardeşler ve kardeşler biriktirdik. “Bu bana yeter” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu