Haber

19 ilçe ve 772 mahallede servis yağmuru

ORDU (İGFA) – Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin dört bir yanında alt yapıdan üst yapıya kadar yürüttüğü çalışmalar Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatıyla yerinde takip ediliyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan liderliğinde Altınordu ilçesine bağlı Kumbaşı Mahallesi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçedeki yatırımları yerinde inceleyerek vatandaşlar ve muhtarlarla görüşmeye geldi. Yatırımlardan duydukları memnuniyeti dile getiren muhtar ve mahalle sakinleri başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere tüm ekibe teşekkür etti.

GENEL SEKRETER İNAN: “19 İLÇEDE 772 MAHALLEYE DOKUNUYORUZ”

İncelemenin ardından açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan, Altınordu ilçesine bağlı Kumbaşı Mahallesi’nde yapılan yatırımların mahallelinin memnuniyetini kazandığını söyledi.

Genel Sekreter İnan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“19 ilçemizde ve 772 mahallemizde birebir hizmetleri görmek için Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatıyla tüm ekip arkadaşlarımız sahada. Bugün buraya, Büyükşehir Belediyemizin yürüttüğü ve yakın zamanda planladığı çalışmaları incelemek ve mahalle sakinlerimizle sohbet etmek için Altınordu ilçesine bağlı Kumbaşı mahallesine geldik. Büyükşehir Belediyesi olarak mahallemiz yolu, kaldırımı, sahil düzenlemesi, mezarlık bakım onarımları, alt ve üst yapısıyla adeta kabuk değiştirdi. 772 mahallemizde olduğu gibi Kumbaşı da mahallemizde en iyi hizmetleri hak ediyor. Bugünkü ziyaretimizde mahalle sakinlerimizin memnuniyetini gördük. Yapacağımız diğer yatırımlarla mahallemiz daha güzel günler görecek. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı mahalle sakinlerimize ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.

“YAPTIĞINIZ YATIRIMLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

Genel Sekreter Sait İnan ile birlikte incelemelere katılan mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti.

Mahalle muhtarları Nevin Gül yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Mahallelerimizde yatırımlarımız hızla devam ediyor. Bugüne kadar yapılan tüm yatırımlar için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz. Yol, su, kaldırım, altyapı ve üst yapı, kıyı düzenlemeleri yapıldı. Başkanımızdan ve ekibinden çok memnunuz. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.”

kirkagachaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu