Yaşam

İyi Günler 18.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: İyi Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle

SHOW TV’nin sıcacık aile hikayesini bizlerle paylaşan dizisi dün akşam 18. bölümüyle ekrana geldi. TMC Sinema imzasıyla ekrana gelen dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, senaryosunu Selin Tunç yazıyor. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; İyi Günler son bölüm tek modül full izleme ekranı…

İyi Günler son bölümde; Altan ve Atakan’ın sahte evlilik protokolünün ortadan kaybolması ikiliyi harekete geçirir.

Otelde geçirdikleri romantik gecenin ardından Atakan’ın atak yapmasını bekleyen Altan, beklediği gibi bir tepki alamayınca Selma’dan yardım ister.

Füsun ise dört gözle beklediği konser gününün gelmesiyle hiç beklemediği engellerle karşılaşır.

Feyyaz, Füsun’un durumunu çözmek için harekete geçecek. Değer, Hakim’e hala küser ve bu onu çok farklı bir gerçekle karşı karşıya getirir. Değer şimdi şaşırtıcı.

Leylim’in çektiği fotoğraf ise Mihran’ın yangın olayını yeniden sorgulaması gerektiğine işaret ediyor. Kafası karışan bir diğer isim ise Mihran.

İyi Günler Geçen Bölümde Neler Oldu?

Kıymet, Selma ve Mihran’ın yardımıyla yeni evli çift Altan ve Atakan’a küçük bir balayı teklif eder. Balayı odası, Altan ve Atakan için komik ve romantik bir maceraya dönüşür. Bu sırada Selma’nın kafeden ayrılmasıyla grup yeni bir garson arar. Gelen garson herkesi şaşırtacak. Füsun’un imaj çalışmaları beklediği gibi gitmeyince imdadına yine Feyyaz yetişir. Derin’in yokluğuyla yüzleşmek Ayşim’i kritik bir kararın eşiğine getirir. Selma’nın ilk kez tasarımcı olarak katılacağı iş yemeği, iki adam arasındaki soğuk savaşa sahne olacaktır.

İyi Günler 18. Bölüm Tek Kes İzleme Ekranı

MUTLU GÜNLER SON BÖLÜM TEK KESME TAM EKRAN İZLEME

haber-hacibektas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu