Haber

Herkes aynı yorumu yapıyor! Ferdi Kadıoğlu’nun maç sonrası röportajı beğeni topladı

EURO 2024 Elemeleri’nde Galler maçı öncesi hazırlık maçında Almanya’yı 3-2 mağlup eden A Milli Futbol Takımı’ndan Ferdi Kadıoğlu, karşılaşmayı değerlendirdi.

RÖPORTAJA TÜRKÇE BAŞLADI

Konuşmasına Türkçe başlayan Ferdi Kadıoğlu, “Bugün ilk golü attım, çok mutluyum. Daha çok çalışacağız, çok mutluyuz.” Daha sonra heyecanlandığını belirterek röportajı İngilizce tamamladı.

“GOL ALDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Ferdi Kadıoğlu yaptığı açıklamada, “Çok memnunuz. Türk taraftarı gururlandırdığımızı düşünüyorum. Grupta birinci olmak istiyoruz. 3 gün sonra çok önemli bir maçımız var. Ona hızlı bir şekilde hazırlanacağız. O pozisyonda 1-0 gerideydik ama 1-1 yaptık. Türkiye asla kazanamayacak.” O pes etmez, bunu herkesin bilmesi gerekir. O durumu görünce koşu yaptım, iyi bir kontrol yapınca kusursuz bir şekilde önüme düştü ve golü attım. Maç öncesi konuştuğumuz planları sahada uyguladık. Bizim hazırladığımız şekilde çıktılar. Maçtaki stratejinin de çok yerinde olduğunu söyleyebilirim. “Gol attığım için de mutluyum. Gitmek istediğimiz kadar gitmek de istiyoruz. Kendimize hedefler koyuyoruz. Hedeflerimize çok çalışarak ulaşmaya çalışacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu