Haber

Hakkında soruşturma başlatılan RAMS Başakşehir’in İsrailli futbolcusu Karzev’in ilk açıklaması ortaya çıktı.

Trendyol Süper Lig gruplarından RAMS Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, İsrailli futbolcu Eden Karzev’in sosyal medya paylaşımıyla ilgili savcılığa ifade verdiğini belirterek, “Bu konuda biz ve ülkemiz çok hassasız. Bu konu kabul edilebilir bir durum değil. Savunmasını değerlendirdik ve karar verdik.” “Bir karar vereceğiz” dedi. Gümüşdağ, Karzev’in savunmasında söylediklerini de anlattı.

“SAVAŞ İSTEYEN BİRİ DEĞİLİM”

İsrailli futbolcu Eden Karzev’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma ilişkin konuşan Gümüşdağ, soruşturma başlattıklarını ve savunmasını değerlendirdikten sonra karar vereceklerini belirtti. Gümüşdağ, “Karzev bizim oyuncumuz. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Bunu fark ettiğimizde idari menajerimiz Murat Yaman kendisini aradı ve disiplin soruşturması başlattığımızı belirtti. Ben de talimat verdim. Kendini savundu. Savunmasında, ‘Ben savaştan değil barıştan bahsediyorum’ dedi. “Bir açıklama yapmak istedim. Ben savaş isteyen biri değilim, barış istiyorum. Yanlış anlaşılmışım, özür dilerim” dedi ve paylaşımını kaldırdı. Ancak buna rağmen biz ve ülkemiz bu konuda çok hassasız. Kabul edilebilir bir durum değil. Savunmasını değerlendirip karar vereceğiz. dedi. : “Polis ve savcılıkta da ifade verdi. Orada da aynı ifadeleri kullandı” dedi.

“EN AZ İKİ OYUNCU DAHA ALINACAK”

Ara transfer döneminde en az iki oyuncuyu daha kadroya katmak istediklerini belirten Gümüşdağ, “Ara transferlerde dikkatli olmamız lazım. Transfer ettiğimiz tek oyuncu var o da Josef de Souza. O da şu anda. çok değerli ve lider bir oyuncu. İhtiyacımız olan bir pozisyondu. Bundan sonra en az bir oyuncuyu oynatmaya devam edeceğiz.” “İki oyuncu daha alacağız. Teknik direktörle görüştükten sonra gerekirse gönderilecek oyuncular olabilir. Şimdilik teknik direktörün 3-4 oyuncuyla ilgili raporu var. O rapor doğrultusunda karar vereceğiz” diye konuştu. söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu