Haber

DÜZGÜN Partisi ilçe adaylarını açıkladı: Aralarında İstanbul da var

Son dakika: Partisinin küme toplantısında konuşan GÜZEL Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul’un Arnavutköy, Maltepe ve Güngören ilçelerinin belediye başkan adaylarını açıkladı.

İYİ Parti Arnavutköy’de İsmail Yaşar’ı, Maltepe’de Ramazan Uğural’ı ve Güngören’de Pelin Sellitepe Turan’ı aday gösterecek.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Sadık Güvenç, Karamürsel ilçesinde ise Mehmet Baş aday olacak.

İYİ Parti’nin Erzurum Yakutiye adayı Fatih Güney, Isparta Şarkikaraağaç adayı ise Cemil Çiçek olacak.

İYİ PARTİ’DEN CHP’YE ÇOK AÇIK MESAJ: DEĞİŞİKLİK YOK…

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, seçildikten sonra ittifaka ilişkin yaptığı açıklamada, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşebileceğini söyledi. CHP’deki liderlik değişikliğinin İYİ Parti’nin masaya dönmesiyle sonuçlanacağı yönünde de yorumlar yapıldı. Ancak UYG Parti cephesi bu iddiaları reddetti.

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu, bugün T24’ten Eray Görgülü’ye yaptığı açıklamada, 81 ilde aday gösterme kararına ilişkin şunları söyledi: “Hiçbir partideki yönetim değişikliği bu kararı etkilemez. Çizgimiz bellidir. Biz Milletimiz 25 yıldır 2 ana eksenli, 2 kutupludur.” “İki ülke arasındaki mücadelede milletimizin önüne üçüncü bir yeni alternatif koymak istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu