İş

Dev Alman şirketinde üst düzey atama

Forbes Global’de ilk 100 şirket ve Forbes Almanya’da ilk 10 şirket arasında yer alan Droege Cluster’ın iştiraki olan Trenkwalder’de üst düzey atama yapıldı.

30 yılı aşkın süredir İş ve İnsan Kaynakları süreçlerinde uluslararası dış kaynak hizmeti veren Alman Droege Cluster iştiraki Trenkwalder’in Büyüme Başkanı, sektörün önde gelen liderlerinden Işık Tazeler oldu. Temmuz 2023 itibarıyla Trenkwalder Türkiye’de Growth Chief Officer görevini üstlenen Tazeler, Trenkwalder’in küresel tecrübesini, sektörel tecrübesini ve bakış açısını BPO yerel pazarında teknoloji odaklı hizmetlerle genişletmeye devam edecek.

İlgili Makaleler

Yeni atama ile göreve başlayan Işık Tazeler, reklam, tanıtım, organizasyon, konferans, fuar konuları ve etkinliklerin yönetiminden de sorumlu olacak.

Teknoloji odağı ve yenilikçi yaklaşımları ile bir deneyim merkezine dönüşen Trenkwalder Türkiye, kuruluşundan bu yana yürüttüğü çalışmalar sayesinde davet merkezi, müşteri deneyimi, insan kaynakları alanında birçok sertifika ve ödüle sahiptir ve daha da ileriye taşıyacaktır. Işık Tazeler’in de ekibe katılmasıyla yerel pazardaki konumunu güçlendirdi.

Işık Tazeler kimdir?

Başarılı bir iş hayatına sahip olan Işık Tazeler, 1998 yılından itibaren profesyonel iş hayatının içindedir. Zaman içerisinde Turkcell Global Bilgi, Deutsche Telekom Germany, Koç Sistem, Vodafone ve Final Varlık Yönetim şirketlerinde birçok farklı görev ve sorumluluklar üstlenmiştir. Son olarak Tempo BPO’da İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama fonksiyonlarından sorumlu İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

Kariyer yolculuğunda global kuruluşlar tarafından “En İyi İş Ortağı Yönetim Programı Lideri”, “En Başarılı İş Yönetimi Lideri”, “En İyi Müşteri Deneyimi Lideri” gibi birçok ödül alan Tazeler, mentorluk yaparak kadınları ve gençleri güçlendirmeye yönelik çalışmalar yürütüyor. iş alanında. sektörel dernek faaliyetlerinde aktif rol alır.

  Trenkwalder Hakkında

1985 yılında Almanya’da kurulan ve uluslararası alanda 14 ülkede danışmanlık hizmeti veren Trenkwalder, Forbes Global’de ilk 100 şirket arasında ve Forbes Almanya’da ilk 10 şirket arasında yer alan ve tamamıyla doğrudan yatırım faaliyetleri yürüten Droege Cluster’ın bir iştirakidir. kendi fonları.

2017 yılından itibaren Türkiye’yi bir BPO merkezi haline getiren Avrupa’da birçok ülkeye yayılmış uzman grubu ile perakende, e-ticaret, bankacılık, sigortacılık, finans, telekomünikasyon, bilişim ve medya gibi çeşitli sektörlerde dünyanın önde gelen markalarına teknoloji tabanlı çok dilli hizmetler .bağlantı ve müşteri deneyimi hizmetleri sağlar. Alanında lider, teknolojiye ve dijital çözümlere yatırım yaparak yoluna devam eden Trenkwalder, markaların stratejik iş ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu