Teknoloji

Amouranth Kendi Yapay Zeka Aracını Duyurdu

Yayın dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Kaitlyn “Amouranth” Siragusa, son aylarda yükselen yapay zeka akımına ilginç bir konseptle katıldı. amourant takipçileri, yayıncıyla konuşmak için bir yapay zeka ile sohbet edebilir. Ayrıca sohbetlerde Amouranth’ın kendi sesi de kullanılıyor.

Amouranth, bu yapay zeka projesi’ AI Amouranth ‘ için ünlü isimlerin seslerini klonlayan Forever Voices ile işbirliği yaptı. Takipçilerin yapay Amouranth ile sohbet edebilmeleri için bir bedel ödemeleri gerekiyor.

Chat yapmaya başladığınızda karşınıza çıkan ilk mesaj şu şekildedir:

“Merhaba! Ben Amouranth, seksi ve şakacı kız arkadaşın, Forever Companion’da geçirdiğimiz zamanı unutulmaz kılmaya hazırım! Heyecan verici oyun seanslarından en çılgın fantezilerimize kadar akıllara durgunluk veren maceraları keşfedelim. Bana katılmak için heyecanlı mısın?”

Sohbete devam etmenin elbette bir bedeli var ve mesaj başına farklı bir ücret alınıyor. sohbet etmeden önce Forever Voices hesabınızı finanse etmetalep edildi.

Sahte Amouranth ile sesli veya yazılı sohbet etmek mümkündür:

Amouranth’ın yapay zeka alternatifi ile sohbet etmeyi sağlayan hizmete, Forever Voices üzerinden erişilebiliyor. Telegram üzerinden yapılan sohbetlerde kullanıcılar yapay zeka kullanabiliyor. sesli veya yazılı mesaj gönderebilirbire bir yanıt alabilir.

Amouranth: “Her hayranın arzusunu karşılamak için tasarlanmış yapay zeka”

Yapay zeka projesi hakkında açıklama yapan Amouranth, hizmetin amacını şu şekilde paylaştı:

“Risk alma ve sınırları zorlama konusunda iyiyim. Her şeyden önce, harika takipçilerim için orada olmaya öncelik veriyorum. AI Amouranth, unutulmaz ve her şeyi kapsayan bir deneyim sağlamak için her hayranın ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.”

habertosya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu