Haber

AK Parti Ruhu; “Yıkımı birlikte kaldıracağız, bölgeyi yeniden inşa edeceğiz”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kahramanmaraş’ta çadır kentleri ziyaret etti. Yardımın ulaştırıldığı bölgelerde incelemelerde bulunan Tin, “Depremin yol açtığı tahribatı hep birlikte kaldırıp bölgeyi yeniden inşa edeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yaraların sarılması için dört bir yandan çaba harcanıyor. Bölgede çalışmalarını sürdüren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli’nin depremin merkezinde tüm gücüyle seferber olduğunu söyledi. Denizli AFAD’ı da ziyaret eden Milletvekili Tin, “Asrın felaketinin yaşandığı bölgede Denizli’miz tüm gücüyle seferber oldu. Türkoğlu’nda yoğun mesai harcayan AFAD Denizli İl Müdürü Ali Etiz ve ekibini ziyaret ettik. İlçede ilk günden bu yana deprem olduğunu ve bilgi aldıklarını belirterek, özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederek, “Biz biriz, biriz. Yurdun dört bir yanından yardımların alındığı, tasnif edilip dağıtıldığı Türkoğlu ilçemizde bulunan lojistik merkezde incelemelerde bulunduk ve bilgi aldık. Milletimizin dayanışması ve devletimizin gücüyle inşallah yaralarımızı hep birlikte saracağız” dedi.

Çalışmalarına devam eden Şahin Tin, çadırda yaşayan depremzedeleri de unutmadı. Seferberliğin devam ettiğini ifade eden Tin, “Türkoğlu ilçemizde bulunan çadır kentte vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Devlet ve millet el ele vererek zor günlerde kimseyi yalnız bırakmadık. Depremi ve bölgeyi hep birlikte yeniden inşa edeceğiz. Ümidimiz büyük, zorlukları birlikte aşacağız. En büyük ve olağan afetlerden biriyle karşı karşıyayız. Millet olarak zor günlerden geçiyoruz. Maalesef deprem Türkoğlu’nda da yıkıma ve can kaybına neden oldu. Devletimiz tüm imkanlarıyla afetin yaralarını sarıyor” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu